Brand вдосконалюйся
BrandFace вдосконалюйся vol. 7
Юлія Білоус генеральний партнер
Юлія Білоус

Генеральний партнер проекту BRANDFACE
Власниця та засновниця всеукраїнської мережі клінік естетичної медицини FACE LAB.

Загальні положення

Всі права пов’язані із проведенням курсу «Обличчя бренду» належать ТОВ «ФЕШНМЕДІА» далі за текстом - Курс.

Організатором та відповідальним за проведення Курсу виступає ТОВ «ФЕШНМЕДІА» (далі – Виконавець).

Курсом є сукупність заходів, які проводяться у відповідності до Плану-графіку та мають за мету навчання учасниць у сфері фешн-індустрії.

Заходи проводяться в групах або індивідуально.

Заходи можуть проводиться в декілька етапів.

Курс може проводитись декілька сезонів.

Учасницями курсу є замовники за договорами про надання послуг, укладеними з Виконавцем.

План-графік затверджується для кожного наступного сезону Курсу окремо та може мати істотні відмінності від заходів затверджених для попереднього сезону або проводитись повторно. План-графік є невід’ємним додатком до Договору про надання послуг, який укладається на відповідний сезон Курсу.

Перелік лекторів (спікерів) та запрошених гостей визначається Планом-графіком, який затверджується не пізніше ніж за 10 днів до початку проведення відповідного сезону Курсу.

Виконавець залишає за собою право вносити зміни до плану-графіку у випадку виникнення поважних причин, які не залежать від Виконавця, та що унеможливлюють участь запрошеного гостя у запланованому заході.

Курс проводиться в строки, що визначаються Виконавцем.

За результатами курсу кожен учасник отримує сертифікат, який засвідчує його проходження.

З метою стимулювання активності учасниць та досягнення найвищої ефективності заходів проведених в рамках Курсу, Виконавець бере на себе зобов’язання вибірково заохочувати учасниць Курсу.

ІІ. УМОВИ УЧАСТІ

Учасниками Курсу можуть стати жінки віком від 18 до 35 років, які постійно проживають на території України.

Для участі в Курсі претенденту необхідно надіслати в приватні повідомлення офіційної сторінки Виконавця в соціальній мережі Instagram не менше двох, але не більше шести фотографій відповідно до вимог до них.

Надання фотографій розцінюється як згода з умовами проведення Курсу, розміщеними в цьому Положенні.

Виконавець залишає за собою право відмовити в допуску претендента до участі в Курсі, якщо фотографії не відповідають вимогам, зазначеним в цьому Положенні або з будь-яких інших причин. Повідомлення про відмову в прийнятті заяви на участь в Курсі не надсилається. У випадку відмови в допуску до участі в Курсі фотографії претендентів не зберігаються.

Фотографії претендентів, прийняті до участі в Курсі, зміні і видаленню не підлягають. З претендентом, який пройшов відбір підписується контракт (укладається договір). Після підписання контракту претендент набуває статусу Учасника Курсу.

Виконавець має право запросити додаткову інформацію про Учасника. Участь в заходах Курсу здійснюється на платній основі, яка є організаційним внеском.

ІІІ. ВИМОГИ ДО ФОТОГРАФІЙ ПРЕТЕНДЕНТІВ

Для участі в Курсі необхідно надати від двох до шести фотографій.

На одній фотографії обов'язково повинно міститись зображення претендента в повний зріст. На другій фотографії обов'язково повинно міститись зображення крупного плану обличчя претендента (анфас). Інші фотографії обираються претендентом на власний розсуд.

На розгляд приймаються цифрові фотографії в форматі JPEG, розміром не менше 720 на 720 пикселей. Сумарний обсяг всіх фотографій не повинен перевищувати 10 мегабайт.

На розгляд не приймаються:

фотознімки низької якості;
фотографії з елементами порнографії і не художньої еротики;
фотографії, що відображають насильство;
інші знімки, що містять пропаганду насилля, вбивства, самогубства, інших злочинів, релігійної або расової дискримінації, заклики до повалення конституційного ладу або територіальної цілісності, тощо.
Допускається легка ретуш фотографій з метою поліпшення їх якості.
Претенденти гарантують авторські права на фотознімки, які спрямовуються на розгляд, та підтверджують відсутність інтелектуальних прав третіх осіб на такі фотографії. У разі виникнення будь-яких претензій третіх осіб щодо зазначених фотографій, претендент зобов'язується врегулювати їх своїми силами і за власний рахунок.

ІV. ЕТАПИ І СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ КУРСУ

Курс проводиться в декілька етапів. На етапі прийому заявок, претенденти надсилають свої фотографії (вимоги до яких вказані в розділі 3 даного Положення). Схвалені Виконавцем заявки публікуються на офіційній сторінці сайту, Instagram і Facebook, після чого з претендентами укладається договір. Курс розпочинається після укладення договору між Замовником та Виконавцем а також після реєстрації учасниці в закритому чаті в Telegram-каналі Курсу, в якому Виконавець повідомляє Замовника (учасницю) про дату, час та місце проведення чергового заходу, відповідно до Плану-графіку. Учасниці Курсу проходять спеціальне навчання протягом чотирьох тижнів. В рамках програми Курсу для учасниць будуть проводитись майстер-класи з акторської майстерності та хореографії, тренінги від стиліста, іміджмейкера, дієтолога, заняття з фітнес-тренером або інші заходи пов'язані з проходженням Курсу. Заходи, які проводяться в рамках Курсу передбачають роботу з зірками кіно і телебачення, музичної та fashion індустрії. В рамках Курсу проводяться зіркові бранчі, де талановиті та успішні люди з різних сфер діяльності діляться з учасниками своїм досвідом. В рамках Курсу учасниці мають змогу приймати участь у професійних фотосесіях для публікації в топових глянцевих виданнях. Перелік заходів, проведення яких планується, та терміни проведення Курсу визначаються Планом-графіком, який затверджується Виконавцем індивідуально для відповідного сезону. По завершенню Курсу, учасниця проходить атестацію шляхом участі у фінальному виступі, який складається із дефіле та фотосесії. Знання та навички, здобуті за час проходження Курсу, оцінюються під час фінального виступу Комісією, яка утворюється Виконавцем у складі не менше трьох осіб.

V. ЗАОХОЧЕННЯ УЧАСНИКІВ КУРСУ

Кожного тижня Виконавець має право заохочувати учасниць, які проявили себе якнайкраще. В якості заохочення такий учасник отримує певні подарунки від Виконавця*. Виконавець має право заохотити учасницю, яка проявить свої найліпші якості та успішно завершить проходження Курсу, шляхом пропозиції укласти договір про надання послуг відповідно до якого учасниця надаватиме ТОВ «ФЕШНМЕДІА» послуги в галузі фешн-індустрії, PR, івент-маркетингу та реклами на платній основі з ціною договору, що еквівалентна сумі в розмірі 1500 доларів США, а також шляхом пропозиції стати рекламним обличчям торговельної мережі. Критеріями успішності є: пунктуальність, поглибленість в навчання, систематичність відвідування заходів, активна участь у заходах та рекламних компаніях. Така учасниця визначається після проходження Курсу і проведення фінального показу, шляхом опитування лекторів (спікерів), запрошених зірок, Комісії, що оцінює фінальний показ та персоналу Виконавця, який співпрацює з учасницями Курсу. Право вирішального голосу у визначенні такої учасниці Виконавець залишає за собою. Виконавець має право заохотити учасниць курсу, якщо в період його проведення, будь-яка із учасниць проявить свої найліпші якості і талант, але отримує меншу кількість позитивних відгуків. Такі учасниці мають змогу отримати подарунок. (право вибору подарунку Виконавець залишає за собою). * під подарунком мається на увазі придбання товару за 0,1 грн

VI. АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Відеоматеріали зібрані під час проведення заходів та фотографії, зроблені для учасниць фотографом Курсу є об’єктом авторського права. Особисті немайнові права на об’єкти авторського права є спільною власністю Виконавця та автора твору, відповідно до чинного законодавства України. Майнові права на об’єкти авторського права створені під час заходів, проведених в рамках Курсу, належать Виконавцю. Всі матеріали з фотосесій організованих і проведених в рамках Курсу, а саме вихідні коди і оброблені фотографії є власністю Виконавця і не надаються учасницям з метою подальшого їх комерційного використання. При їх розміщенні в соціальних мережах на особистих сторінках учасниць, посилання на Курс обов'язкове. -Використання фотографій в комерційних цілях без повідомлення і дозволу Виконавця неприпустимо. Виконавець має право регулярно публікувати матеріали про всі заходи, проміжні результати та заходи Курсу з учасницями у соціальних мережах, зокрема у мережі Instagram, а також проводити публічні навчальні, тренінгові заходи із учасницями, інформацію про які також можуть публікуватися у соціальних мережах та на інших інформаційних ресурсах. Протягом всього періоду проведення Курсу Виконавець має право залучати учасниць до участі у фотосесіях, у тому числі для глянцевих журналів та для інших інформаційних видань. Виконавець залишає за собою право самостійно обирати фотоматеріал для публікацій або відмовити учасницям курсу в публікації і розміщенні фотографій в глянцевих виданнях, соціальних мережах та інших партнерських ресурсах без пояснення причини.

VII. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ КУРСУ

Підписанням договору, учасниця визнає, що вона повідомлена про те, що всі заходи в рамках Курсу будуть проводитись в м. Києві, а також те, що її неявка на захід, про який учасниця була повідомлена завчасно, вважається належним чином наданою послугою. Відсутність учасниці на заході(-ах) не компенсується та не відшкодовується, вартість послуг не перераховується. Всі витрати на проїзд та проживання, учасницями з інших міст оплачуються самостійно. Виконавець має право розірвати договір в односторонньому порядку та відсторонити учасницю від проведення заходів, якщо під час курсу: - буде з'ясовано, що розглянуте фото претендента не належить учасниці курсу або взято з мережі Інтернет. - учасницею було допущено грубе або систематичне порушення етичних норм і правил поведінки відносно лекторів (спікерів), запрошених зірок, Комісії, що оцінює фінальний показ, персоналу Виконавця, який співпрацює з учасниками Курсу, як в сукупності, так і окремо кожного. - учасницею не було внесено оплату згідно умов договору - учасниця пропустила п’ять поспіль або більше заходів організованих Виконавцем - учасниця умисно чи з необережності пошкодила майно, призначене для проведення заходу або майно, власником якого є будь-який інший учасник Курсу, лектор (спікер), запрошена зірка, члени комісії, що оцінюють фінальний показ, Виконавець або персонал Виконавця та відмовляється в добровільному порядку відшкодувати шкоду. Одностороннє розірвання договору в даному випадку не знімає з учасниці обов’язку відшкодувати заподіяну шкоду в повному обсязі.Розірвання договору в односторонньому порядку з ініціативи Виконавця та відсторонення учасниці від участі у заходах можливе за допущення будь-якого одного порушення з переліку визначеного п. 5 цього розділу або декількох одночасно. Про одностороннє розірвання договору з підстав визначених п. 5 цього розділу учасниця повідомляється в письмовому порядку шляхом направлення листа на електронну пошту або шляхом направлення текстового повідомлення в мережі Instagram або Telegram за три календарних дні до дати фактичного розірвання договору. Виконавець не несе відповідальності за невиконання, або неналежне виконання своїх зобов'язань, які стали наслідком збоїв в телекомунікаційних і енергетичних мережах, дій шкідливих програм, а також недобросовісних дій третіх осіб, спрямованих на несанкціонований доступ або виведення з ладу програмного забезпечення, дій непереборної сили, та форс-мажорних обставин настання яких не залежили від дій Виконавця.

VIIІ. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Це Положення викладено у письмовій формі та розміщено в публічному доступі на офіційній веб-сторінці Виконавця в мережі Інтернет за адресою http://brandface.kiev.ua/ Відомості про курс, лекторів (спікерів) та запрошених гостей також розміщено на офіційній сторінці Виконавця в соціальній мережі Instagram @brandface2020. Внесення змін та доповнень до цього Положення здійснюється у порядку, визначеному чинним законодавством України, на підставі рішення Директора ТОВ «ФЕШНМЕДІА», яке приймається в тому самому порядку, в якому відбувається затвердження даного Положення. Це Положення втрачає чинність після завершення останнього заходу фінального сезону Курсу або припинення діяльності ТОВ «ФЕШНМЕДІА» у встановленому законом порядку. Будь-який поточний сезон курсу є фінальним до тих пір, поки директором ТОВ «ФЕШНМЕДІА» не буде прийняте рішення про старт нового сезону Курсу. Всі питання проведення Курсу, які не знайшли відображення в цьому Положенні, регулюються чинним законодавством України. Спори між учасниками та Виконавцем вирішуються шляхом переговорів. У випадках недосягнення згоди спори передаються для вирішення суду відповідно до підсудності та у порядку, визначеними чинним законодавством України.